Remontujemy sprzątanie po remoncie, mycie okien po remoncie Warszawa

Sprzątanie po remoncie Warszawa

Gdy przychodzi czas sprzątanie po malowaniu, pracach remontowych, pracach wykończeniowych czujesz że włosy masz jak druty, oddychasz pyłem pobudowlanym a na dodatek nie wiesz od czego właściwie zacząć sprzątanie po remoncie. Podpowiadamy najlepiej zamówić profesjonalną firmę sprzątającą Sprzątanie w Warszawie 24. Zamów sprzątanie
Jeśli chcesz posprzątać samodzielnie to My Ci podpowiadamy
Zacznij najpierw pozbieraj najgrubsze śmieci, nie zamiataj bo pył pobudowlany jest drobniejszy od kurzu szybko się unosi i cały dzień opada. Następnie zabierz się do odkurzenia całego mieszkania lub domu, odkurz zabezpieczenia zanim je zdejmiesz aby jak najmniej tego pyłu się uniosło. Zdejmij powoli delikatnie bez gwałtownych ruchów folie, kartowy, i papier zabezpieczający i spakuj do dużego worka na śmieci i wynieś do kontenera budowlanego, lub do kontenera z suchym odpadami segregowanymi – dbaj o środowisko. Po raz kolejny odkurz podłogi meble, a nawet okna i meble szafki zewnątrz i wewnątrz. Przypominam, że nawet otwarcie okna powoduje ruch pyłu budowlanego który się unosi i cały dzień odpada. Tak wiemy że sprzątanie po remoncie warszawa nie jest łatwe.

Mycie okien po remoncie Warszawa
Sprzątanie zaczynamy od umycia okien wraz z ramami/framugami i parapetami. Zaczynamy od odkurzania całej ramy z pyłu który tam osiadł, następnie myjemy ramy, szyby i parapet. Niezbędne akcesoria to szczoteczka do zębów którą poczyścimy trudno dostępne rowki w oknach, śrubokręt, ściągaczka do szyb, ścierka i ręcznik papierowy lub pielucha albo specjalna ścierka do szyb i luster aby wytrzeć ramy i rowki okna.
Następnie odkurzamy a potem myjemy oświetlenie, kaloryfer, włączniki światła, kontakty i listwy/cokoły przy podłodze oraz drzwi wraz z ościeżnicą.
Jeśli w pomieszczeniu są meble to trzeba je najpierw odkurzyć i umyć każdy jego element front, boki, tył wewnątrz z każdej strony półkę boki tył.
Na końcu jeszcze raz odkurzamy i myjemy dwa razy podłogi odpowiednim do niej preparatem