Mycie okien Warszawa

Promocja sprzątania z myciem okien z naszymi środkami. Mamy wszystko do sprzątania ścierki, wiaderko, mop, niezbędną chemię, gąbeczki szczoteczki ściągaczki do szyb ręczniki papierowe i worki na śmieci. stawka za 1 roboczogodzinę to 38 zł * zamiast 41 zł usługa na minimum 4 roboczogodziny

mycie okien warszawa

Mycie okien Warszawa zakres

Wykonujemy mycie okien dla klientów indywidualnych i biznesowych
Dla klienta indywidualnego wykonamy:

mycie okien w mieszkaniu, mycie okien w domu, mycie przeszkleń, mycie luster.
Myjemy okna do wysokości 4 m, myjemy ramę szybę i parapety.
Do wykonania usługi mycia okien mamy ze sobą wiaderko, profesjonalne ściągaczki, ręczniki papierowe, ściereczki, worki na śmieci oraz płyn do mycia szyb.

Dla klienta biznesowego wykonamy:

mycie witryn sklepowych, mycie witryn wystawowych, mycie okien w biurze, mycie okien w mieszkaniu, mycie okien w magazynie, mycie witryn w sklepie galerii, mycie luster, mycie okien w mieszkaniu, mycie okien w domu, mycie okien po remoncie: z zapraw, farb i klejów, usuwanie naklejek z okien i luster.


Do wykonania usługi mycia okien mamy ze sobą wiaderko, profesjonalne ściągaczki, ręczniki papierowe, ściereczki, worki na śmieci oraz płyn do mycia szyb

Roboczogodzina mycia okien 40 zł
Roboczogodzina mycia okien po remoncie 50 zł

dowóz drabiny 50 zł

zapraszamy do skorzystania z innych naszych usług

Warszawa mycie okien, mycie witryn i przeszkleń wykonujemy w następujących dzielnicach:

Warszawa Bielany, Warszawa Bemowo, Warszawa Białołęka, Warszawa Bródno, Warszawa Centrum, Warszawa Okęcie, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota, Warszawa Mokotów,  Warszawa Muranów, Warszawa Praga, Warszawa Praga Południe, Warszawa Praga Północ, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście, warszawa Solec, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Tarchomin, Warszawa Ursus, Warszawa Wola, Warszawa Włochy, Warszawa Wilanów, Warszawa Żoliborz.

Tel: 794 060 030
Pon-Sob: 8:00 – 20:00
Skontaktuj się