Gdy przychodzi czas sprzątanie po malowaniu, pracach remontowych, pracach wykończeniowych czujesz że włosy masz jak druty, oddychasz pyłem pobudowlanym i nie wiesz od czego zacząć
My Ci podpowiadamy
Zacznij najpierw od odkurzenia całego mieszkania domu, nawet okna i meble wewnątrz. po co bo nawet otwarcie okna powoduje ruch pyłu budowlanego który się unosi.
Kolejnym etapem jest zebranie zabezpieczeń kartonów, filii i ponowne odkurzenie
Mycie okien po remoncie Warszawa
Sprzątanie zaczynamy od umycia okien wraz z ramami/framugami i parapetami. Zaczynamy od odkurzania całej ramy z pyłu który tam osiadł, następnie myjemy ramy, szyby i parapet. Niezbędne akcesoria to szczoteczka do zębów którą poczyścimy trudno dostępne rowki w oknach, śrubokręt, ściągaczka do szyb, ścierka i ręcznik papierowy lub pielucha albo specjalna ścierka do szyb i luster aby wytrzeć ramy i rowki okna.
Następnie odkurzamy a potem myjemy oświetlenie, kaloryfer, włączniki światła, kontakty i listwy/cokoły przy podłodze oraz drzwi wraz z ościeżnicą.
Jeśli w pomieszczeniu są meble to trzeba je najpierw odkurzyć i umyć każdy jego element front, boki, tył wewnątrz z każdej strony półkę boki tył.
Na końcu jeszcze raz odkurzamy i myjemy dwa razy podłogi odpowiednim do niej preparatem